Úvodní strana » Fotovoltaika
Fotovoltaika

Fotovoltaika

Fotovoltaika představuje nejen ekologický zdroj energie, ale pro domácnosti především výrazné snížení nákladů na elektřinu. Máte o instalaci fotovoltaiky zájem? Naši specialisté vám poskytnou konzultaci a návrh řešení na míru ZDARMA.

  • Ekologický, obnovitelný zdroj energie
  • Úspora nákladů za energii
  • Rychlá instalace a provedení
  • Návratnost prvotní investice

Vyrábějte vlastní elektřinu

Není to kouzlo, ale důmyslná technologie. Co je potřeba pro výrobu elektřiny pomocí fotovoltaiky?

Panely

Panely

Instalujeme monokrystalické panely Amerisolar v černém provedení, které mají vysoký výkon a 21% účinnost. Panely jsou odolné proti extrémnímu počasí a mají záruku 30 let na lineární výkon přímo od výrobce.

Baterie

Baterie

Pro uložení přebytečné energie instalujeme lithiové baterie s technologií LiFePo4 značky Growatt, které mají minimální životnost 6000 cyklů. Baterie mají záruku 10 let přímo od výrobce.

Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice

Součástí instalace může být inteligentní dobíjecí stanice značky Growatt, která slouží pro ještě větší využití případných přebytků solární energie.

Střídač

Střídač

Důležitým prvkem je chytrý střídač značky Growatt, který slouží pro efektivní využití vyrobené elektřiny. Je schopný dodat do každé fáze jiné množství energie v závislosti na aktuální spotřebě. Záruka 10 let od výrobce.

Jaké fotovoltaické systémy nabízíme?

 

Fotovoltaika pro výrobu elektřiny

Fotovoltaika pro výrobu elektřiny

Tato fotovoltaika je cenově nejdostupnějším řešením. Vyrobenou energii spotřebovává domácnost a přebytečná energie může sloužit například pro ohřev vody nebo pro případný prodej do distribuční sítě.

Fotovoltaika s akumulací do baterií

Fotovoltaika s akumulací do baterií

Instalací fotovoltaické elektrárny s akumulací přebytků do baterie získáte největší soběstačnost. Hodí se do všech domů o různých velikostech s vyšší spotřebou elektrické energie.

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

Nejúspornější variantou je fotovoltaika s využitím přebytků pro vytápění domu tepelným čerpadlem, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Garance nejrychlejší finanční návratnosti!

Kombinace fotovoltaiky s tepelným čerpadlem

Kombinace fotovoltaiky s tepelným čerpadlem

Tepelné čerpadlo s fotovoltaikou představuje jeden z nejčistších a nejúspornějších zdrojů vytápění. Mezi hlavní benefity této kombinace patří minimální nároky na obsluhu a velmi nízké náklady na provoz domácnosti.

  • Úspora nákladů za energie
  • Nejefektivnější automatizované vytápění a chlazení
  • Životnost až přes 20 let
Získejte dotaci od státu

Získejte dotaci od státu

Na tepelné čerpadlo a fotovoltaickou elektrárnu můžete čerpat státní podporu formou tzv. kotlíkových dotací či programu Nová zelená úsporám. Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním a výběrem vhodného řešení, díky kterému se stane investice do těchto technologií velmi dostupná.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.